iş Bankası Sim Kart Değişikliği internet Bankacılığı

İş Bankası hesabınız var ve bu hesabınızı internet bankacılığı üzerinden kullanıyorsunuz. Ancak yakın bir zamanda numaranızı değiştirdiyseniz, bu durumda internet bankacılığından giriş yapmanız mümkün olmuyor. Bunun nedeni ise sistemde sizin eski telefon numaranızın kayıtlı olmasından kaynaklanıyor. Dolayısıyla iş bankası sim kart değişikliği yapmanız durumunda internet bankacılığı ile hesabınıza giriş yapabilmeniz için öncelikli olarak telefon numarası güncelleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

iş bankası sim kart değişikliği yöntemleri!

İş Bankası sim kart değişikliği yapmış olan kullanıcıların, sistemdeki eski numaralarını değiştirebilmeleri için çeşitli yöntemler sunmaktadır. Bu yazımızda ele alacağımız bu yöntem ile sim kart değişikliği internet bankacılığı üzerinden sorunsuz bir şekilde hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

Telefon numarası güncelleme için kullanabileceğiniz ilk yöntem şahsen şubeye müracaat etmektir. Bu yöntemde ihtiyacınız olan şey sadece kimlik belgenizdir. iş bankası sim kart değişikliği için ikinci yöntem ise müşteri hizmetlerini aramaktır. Şubeye gitmeye vaktim yok diyenlerin daha çok tercih edeceği bu yöntemle kolay bir şekilde sim kart değişikliği internet bankacılığı konusunda çözüm bulabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile iş Bankası Sim Kart Değişikliği Bildirisi

iş bankası sim kart değişikliği konusunda bankanızın bilgilendirilmesini istiyorsanız, 444 0 850 olan bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bu yöntemde de ihtiyacınız olan tek şey kişisel bilgilerinizi temsilciye doğru bir şekilde iletmektir. Çünkü sim kart değişikliği internet bankacılığı konusundaki talebinizi iletirken, kişinin gerçekten siz olup olmadığını anlayabilmek adına tarafınıza kişisel bilgileriniz sorulacaktır.

Sim kart değişikliği Ziraat Bankası ile ilgili detayları öğrenmek ve telefon numarası güncelleme konusunda Ziraat Bankası’nın prosedürlerini incelemek için aşağıdaki konuya tıklayınız!

sim kart bloke kaldırma ziraat bankası

Yorum Yapabilirsiniz!