En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En kolay kredi kartı veren bankalar hangileri ? Kolay kredi kartı almak için hangi bankaya başvurmalı? Kolay kredi kartı veren bankalar 2017 listesinde hangi kurumlar var?

Her ne kadar pek çok kişi fazla harcamalardan ve borçlardan şikayetçi olsa da, kredi kartları günümüzde yediden yetmişe herkesin ihtiyacı hâline geldi. ‘Onla da, onsuz da olmuyor’ şeklinde tabir edebileceğimiz kredi kartları, çoğu zaman cebimizde nakit para olmadığı zaman kurtarıcımız oluyor. Peki, en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri?

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Özellikle pahalı elektronik eşya veya toplu kıyafet alımlarında insanlar kredi kartı tercih edebiliyor. Bu şekilde hem cebinde nakit para kalıyor, hem de borcunu takside bölmüş oluyor. Dolayısıyla en kolay kredi kartı veren bankalar da aranan bir konu hâline geliyor. Peki kolay kredi kartı almak için ne yapmak gerekli? Öncelikle, sigortalı çalışanların ve üniversite öğrencilerinin kolay kredi kartı alımında şansı daha yüksek. Artık neredeyse her bankanın öğrenci kartı var ve en kolay kredi kartı veren bankalar 2017 listesine baktığımızda, pek çok seçenek karşımıza çıkıyor. Yeni açılan kolay kredi kartı genellikle 500 TL üst limite sahip olurken, harcamalarınıza ve gelir durumunuza bağlı olarak zaman içinde kart limitiniz de artacaktır.

En kolay kredi kartı veren bankalar 2017 yılında şöyle sıralanabilir:

“OdeaBank – Bank’O Card Axess”

“Türkiye Ekonomi Bankası – TEB”

“İş Bankası – İş’te Üniversiteli”

“CardFinans GO”

“Yapı Kredi Play”

Saydığımız banka ve kredi kartı isimleri, en kolay kredi kartı veren bankalar sıralamasında yer alıyor ve genellikle kredi kartı taleplerini, olumsuz bir siciliniz yoksa cevaplıyorlar. Tabii ki kredi kartı başvurusu yaparken limit seçiminde dikkatli olmak gerekiyor. Hem fazla limit seçimi sizi ileride sıkıntıya sokabilir, hem de eğer düşük gelir durumunuza rağmen bankadan yüksek limitli kart isterseniz, banka tarafından reddedilirsiniz. Kaldı ki zaten bankalar da yeni kart başvurusunda bulunanlara standart limitli kartlar sunarlar.

Kolay kredi veren bankalar için aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz…

kolay kredi veren bankalar

Günümüzde pek çok banka müşterilerini kredi kartı kullanımına teşvik etmek istese de, yine de zaman zaman sorunlar doğabiliyor. Buna bağlı olarak da kredi kartı almak isteyenler red yiyebiliyor. Dolayısıyla, daha önce de dediğimiz gibi sigortalı-düzenli bir işinizin olması veya üniversite öğrencisi olmanız size kolay kredi kartı başvuru sürecinde avantaj sağlayacaktır. En kolay kredi kartı veren bankalar 2017 listesine kurumların yeni kampanyaları mevcut olursa eklenecektir. Bu nedenle kolay kredi kartı veren bankalar listesinin güncellenip güncellenmediğini belirli aralıklarla kontrol etmenizi öneririz…

Yorum Yapabilirsiniz!