Ziraat Bankası internet şifresi alma sorgulama nasıl yapılır?

Ülkemizde çok önemli bir misyon üstlenen Ziraat Bankası, hem tarıma destek veriyor hem de çiftçilerin adeta umudu olmuş durumda. Çok sayıda şubesi ile birlikte ülkenin her yerinde hizmet veren banka, internet üzerinden de size çok kolay uygun şartlarda hizmet sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası internet şifresi alma üzerinden şifre alma hizmetini takip edecek olursanız, 7 gün 24 saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, güvenliğiniz için internet şifresi internet bankacılığı için gerçekten çok önemli.

Ziraat Bankası internet şifresi alma sorgulama

Telefon bankacılığı ile birlikte bu konuda yardım alsanız da internet üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemler, size bu konuda daha fazla hizmet veriyor, zaman konusunda da sınırlama getirmiyor. Düzenli olarak internet erişimi sayesinde şifrenizi alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet şifresi alabilmeniz için Ziraat Bankası’nda bir hesabınız bulunması gerekiyor. Dilediğiniz şubeden hesap açtırabilirsiniz. Daha sonradan alacağınız şifre ile birlikte hesaplarınızı internet üzerinden de takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şifresi alma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız!

ziraat internet bankacılığı şifre alma

Ziraat Bankası internet şifresi alma nasıl yapılır?

EFT, havale gibi para transferleri başta olmak üzere hesap hareketleri ve hesap bakiye sorgulama, borsada hisse senedi almak veya altın hesabı açmak gibi yatırım yapma seçenekleri başta olmak üzere pek çok hizmeti, internet üzerinden gerçekleştirmeniz çok daha kolay olacaktır. İnternet bankacılığı hizmetleri için şifre alma konusunda ulaşacağınız ilk adres, Ziraat Bankasının internet adresi olacak. Şifreyi bireysel veya kurumsal şekilde kullanıyorsanız, kullanım şeklinize göre giriş yapın. Karşımıza çıkan adres https://bireysel.ziraatbank.com.tr/Transactions/Login/FirstLogin.aspx?customertype=rtl olacaktır.

Bu adresini açılmasıyla birlikte şifremi unuttum kısmına girerek, hemen oluşturabilirsiniz. Burada açılan sayfada bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız önemli. TC Kimlik No veya vergi kimlik numarası, daha sonra güvenlik kodu ve cep telefonu numarası ile birlikte, bu boşlukları eksiksiz olarak doldurup Ziraat Bankası’nın internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Artık Ziraat bankası internet adresine (http://www.ziraatbank.com.tr ) giriş yaptığınız andan itibaren, müşteri numaranızı ve şifrenizi yazarak karşınıza gelecek kişisel bilgi ekranı bekleyeceksiniz. Bu ekranda adınız soyadınız bulunmakla birlikte, telefonunuza gelen şifreyi girerek işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat internet bankacılığı güvenli mi?

Güvenlik konusunda çok hassas olan Ziraat Bankası, SSL sertifikasını kullanmaktadır. Bu sertifika ise müşterilerin hesap ve kimlik güvenliği açısından gerçekten çok önemlidir. Dijital ortamdaki hukuksuz uygulamaların önüne geçmek için müşterilerini daima koruma altına alan Ziraat Bankası, internet bankacılığı hizmetlerinde de güvenilir bir adres olma özelliğini sürdürüyor.