PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

PTT müşteri hizmetleri herhangi bir sorun yaşadığınızda ulaşmanız gereken birimdir. PTT bank ile ilgili iletişim hizmetlerini vermektedir. Hizmetlerinden faydalandığınız kurum ile ilgili yaşadığınız çeşitli sorunlar olması durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Örneğin Ptt sorgulama, Ptt kart şifre değiştirme gibi yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili kısa sürede çözümün üretilmesi açısından yeterli olacaktır.

PTT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü hizmetleri arasında en çok kullanılan hizmetlerin başında ptt bank gelmektedir. Bankacılık hizmetleri aynı zamanda ptt internet bankacılığı olarak, online olarak da kullanılabilmektedir. Ancak Pttkart ve Ptt sorgulama gibi işlemlerde herhangi bir problem yaşıyorsanız, PTT müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. PTT müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili bildirimde bulunabilirsiniz. Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. Genel Müdürlüğü ana merkezi ise Ankara’da bulunuyor. İhtiyaç duymanız halinde, PTT ana merkezine +90 312 509 50 00 telefon numarasından ulaşılabilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri Ne İş Yapar?

PTT bank hizmetlerinde havale, eft, hesap sorgulama, Pttkart işlemleri, fatura ödeme, sigorta ödeme, HGS ödeme gibi pek çok önemli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. PTT sorgulama işlemi ile adınıza gönderilen tebligat ve kargoları öğrenebilirsiniz. PTT kart ile hem ptt müşteri hizmetlerişubelerden hem de ATM’lerden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler sırasında yaşadığınız sorunlar için ptt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim sağlayabilirsiniz…

PTT müşteri hizmetleri Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ile ilgili tüm hizmetlerden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmenizi amaçlar. Bu nedenle kurumdan faydalandığınız hizmetler ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçip, yaşamış olduğunuz sorunu anlatmanız gerekir. Böylelikle müşteri hizmetleri sizlere söz konusu sorun ile ilgili çözümü sunacaktır.

PTT Bank | PTT internet Bankacılığı

Yaşamış olduğunuz sorunlar herhangi bir PTT hizmeti ile alakalı olabilir. PTT bank ve ptt internet bankacılığı ile ilgili yaşanan sorunlar için müşteri hizmetleri çok daha fazla aranmaktadır. Müşteri hizmetleri aynı zamanda ptt kart ile ilgili öğrenmek istediğiniz detaylar için de hizmet veren bir birim olma özelliğindedir. Bu nedenle kartınız ile ilgili soru ve sorunlarınız için de ptt müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 788 nolu telefondan aramanız gerekmektedir…

One Response

  1. ferda aydoğan 24 Mayıs 2017 Reply

Yorum Yapabilirsiniz!