PTT Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç Sorgulama

İletişim konusunda yıllardan beri insanların güvenini adresi olmayı başaran PTT, son dönemlerde hizmet kapsamını genişletti, adeta bir banka olarak pek çok konuda yardımcınız olmaya devam ediyor. Bankaların müşteri hizmetlerine ise güvenli numaralarla ulaşırsanız buradan telefonla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PTT müşteri hizmetleri numarası ile gereken iletişimi sağlayabilir her türlü detaylı bilgilere bu yolla rahatlıkla erişebilirsiniz. PTT bank müşteri hizmetleri PTT kart müşteri hizmetleri gibi hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetin doğru adresi.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç? PTT Müşteri Hizmetleri Sorgulama

Pek çok konuda güvenilir bilgiyi ve sorularınızın karşılığını bu adresle geçeceğiniz iletişim sayesinde hemen elde edebilirsiniz 444 1 788 numarasını arayarak PTT müşteri hizmetleri numarası ile yetkililere ulaşabilirsiniz. Bu genel bir numara olmakla beraber, Türkiye’nin her yerinden anında iletişim kurup müşteri temsilcisine bağlanma isteyebilir yada menü sisteminin size sunduğu avantajları değerlendirebilirsiniz. PTT hizmette sınır tanımıyor, işitme engellilere aynı zamanda konuşma engellilere görüntülü iletişim hizmeti sağlıyor.

0850 221 17 88 numara telefondan iletişim sağlayarak görüntülü konuşabilir, derdinizi daha kolay anlatabilirsiniz. http://www.aloptt.gov.tr/ sitesine girdiğiniz anda internet üzerinden her türlü destek ve yardım size sağlanacaktır.

PTT Bank Müşteri Hizmetleri Numarası Sorgulama

PTT bank müşteri hizmetleri çok kapsamlı çalışıyor her konuda size aydınlatıyor ve yardımcınız olmaya devam ediyor. PTT bank iletişim için kullandığınız 444 1 788 numaralı telefondan dâhili numaraları çevirerek pek çok değişik hizmete buradan ulaşabiliyorsunuz.

 • 31’i tuşladığınızda tebligat gönderiişlemlerini gerçekleştirebilirsiniz
 • 33’ü aradığınızda ise telgraf gönderme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz
 • 34’ü tuşladığınızda elektronik posta işlemleri için sizi aydınlatacak bir yol gösterecektir
 • 81’i tuşlayarak PTT hakkındaki tüm detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz
 • 11’i tuşlayıp PTT Kart kayıpise burada çalıntı bildirimi için başvuru yapabilirsiniz
 • 12’yi tuşlayıp diğer PTT kart işlemleri için bilgi alabilirsiniz
 • 41’i tuşlayıp hızlı geçiş sistemi HGS bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • 42’yi tuşlayıp hızlı geçiş ihlali sorgulama işlemini yapabilirsiniz.
 • 5’i tuşlamak suretiyle PTT CELL ile iletişime geçebilirsiniz
 • 6’yı tuşladığınızda ise E-PTT AVMhakkındaki sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Sorgulama

PTT bank müşteri hizmetleri haricinde bu kurumunun müşteri hizmetleri numaralarına, PTT Kargo hizmetlerini de dahil etmeliyiz. PTT’den gönderdiğiniz kargoyla ilgili sorunlar yaşadığınızda PTT Kargo Müşteri Hizmetleri numarası ile irtibata geçiyorsunuz. Yine PTT’nin 444 1 788 no’lu telefon arandıktan sonra, aşağıdaki tuşlara basarak kargo sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

 • 211’i tuşlayıp PTT kargo yurt içi sorgulama bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • 212’yi tuşlayıp PTT kargo yurt dışı sorgulama bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz!