Ptt kredi nedir, ptt kredi veriyor mu | PTT kredileri

Maaşını PTT Bank şubelerinden alan emekliler ptt kredi talebinde bulunabiliyorlar. İhtiyaç kredisi olarak da adlandırılan bu kredi aynı zamanda emekli kredisi olarak da biliniyor. PTT Bank son yıllarda bankacılık hizmetlerini oldukça geliştirdi ve bu gelişmelere paralel olarak kredi hizmetleri de vermeye başladı. Eğer maaşınızı PTT’den alan bir emekliyseniz, küçük bir kredi talep süreci sonrasında sizler de PTT kredileri fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Eğer postaneden maaş almayan bir emekliyseniz ve ptt kredi veriyor mu diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Özellikle maaşını postaneden alanlar için PTT kredi nedir konusunu inceledikten sonra size özel avantajlarından kolaylıkla yararlanabileceğinizi söyleyebiliriz…

PTT kredi veriyor mu ?

PTT kredi olarak sadece ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredi zor zamanlarınızda en önemli yardımcınız olacak bir kredidir. Özellikle de emekliler için geliştirilmiş bu kredi modelinin geri dönüş ödemesi de oldukça kolay diyebiliriz.

PTT kredi veriyor mu PTT emeklilere özel olarak verdiği bu krediyi tam 40.000 TL’ye kadar alabiliyorsunuz. Bu da pek çok açıdan değerlendirildiğinde, oldukça faydalı olacak güzel bir miktar diyebiliriz. Bu limitin pek çok emeklinin hayatına önemli ölçüde fayda sağlayacağı kesin. Bu açıdan pek çok emeklinin rahatça çekebileceği emekli kredisi olarak da bilinen bu krediyi tam 40 bin TL gibi bir miktara kadar kolay bir şekilde çekilebilir ve geri ödemesi de oldukça kolay. PTT kredileri genel olarak geri ödeme konusunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

PTT ihtiyaç kredisi geri ödemesi!

PTT kredi almış olan emekliler için geri ödeme süreci 48 ay vade olarak belirlenmiştir. Bu süre de yıllık bazda değerlendirildiğinde 4 yıla denk gelmektedir. Bu da emekliler için oldukça iyi bir süredir ve çok düşük faiz oranları ile kolay bir şekilde geri ödeme gerçekleştirilebilmektedir.

PTT kredi veriyor mu sorusu ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli ayrıntı da yaş sınırıdır. Pek çok banko ve buna postaneden alacağınız PTT kredileri de dahil olmak üzere üst yaş sınırı 80 olmaktadır. Ptt Bank ile ilgili diğer makaleleri incelemek için PTT Bank bölümüne tıklayınız…

1 Yorum

  1. Pınar