iş Bankası Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığı ile pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak internet bankacılığını kullanabilmek için sim kart değişikliği gibi durumlarda iş bankası telefon numarası güncelleme işlemi gerekmektedir. Bu nedenle yazımız içerisinde İş Bankası sim kart değişikliği konusunda bilgi verirken, numara güncelleme yöntemlerini de açıkladık.

İş Bankası Telefon Numarası Değiştirme

İş bankası telefon numarası güncelleme işlemini yapmak için cep telefonu bankacılığını kullanmanız gerekir. Bunun için bankanızın çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 850’yi aradığınızda, ilgili temsilci iş bankası sim kart değişikliği ile ilgili durumunuzu dinleyecek ve sim kart değişikliği internet bankacılığı hesabınıza giriş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Müşteri hizmetleri ile görüşmenizde, yeni numaranızı bildirirsiniz ve temsilci sisteme yeni numaranızı girer. Böylelikle iş bankası sim kart değişikliği internet bankacılığını kullanmanıza engel olmaz.

iş Bankası Telefon Numarası Güncelleme Sonrası

iş bankası telefon numarası güncelleme işlemini gerçekleştirdikten sonra artık İş Bankası internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Giriş esnasında ihtiyacınız olan tek kullanımlık kod, yeni telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Gönderilen kısa mesajdaki bu kodu, internet bankacılığına giriş yaparken kullanacaksınız ve sorunsuz bir şekilde hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

İş bankası sim kart değişikliği bildirdiğinizde, sisteme girilecek olan yeni numaranız ile İş Cep android uygulaması üzerinden de kolayca giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz İş Bankası resmi web sitesi üzerinden bireysel online işlemler seçeneğinden de giriş yaparak, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda İş Bankası müşterilerinin merak ettikleri konulardan birisi olarak sim kart değişikliği internet bankacılığı konuları üzerinde durduk. Dolayısıyla numara değişikliği yapan iş bank müşterileri, telefon ile müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelidirler.

İş Bankası Sim Kart Değişikliği

İş Bankası sim kart değişikliği ile alakadar daha fazla bilgi edinmek ve sim kart değişikliği internet bankacılığı konusunda yardım almak için aşağıdaki konuya tıklayınız. Ayrıca bu konuda tüm merak ettiklerinizi yorum bölümünü kullanarak, bizlere bildirebilirsiniz. Bankacılık işlemleri konusunda uzman arkadaşlar, sorularınıza en kısa sürede yanıt verecektir…

iş bankası sim kart değişikliği internet bankacılığı

iş bankası sim kart değişikliği

5 Yorum

  1. Harun
  2. Turgut
  3. Huseyin
  4. seyfi yorulmaz
  5. Mehmet uzun cay