iş bankası şifre alma işlemleri | İş Bankası Hesap Sorgulama

İş bankası hesabıma bakmak istiyorum diyen banka müşterileri için hesaplarını kontrol edebilmeleri adına İş Bankası çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bu yöntemler arasında en kolayı ise internet bankacılığıdır. Eğer internete bağlanabildiğiniz bir akıllı telefonunuz varsa, İş Bankasının resmi android uygulaması olan İş Cep uygulamasını indirerek, bu uygulama üzerinden kolayca iş bankası hesap sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

iş Bankası şifre Alma Detayları

İnternet şubesi sayesinde aklınıza gelebilecek pek çok türden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bunun için öncelikli olarak şifre edinmeniz gerekmektedir. iş bankası şifre alma işlemini gerçekleştirdikten sonra internet şubesinden hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir ve iş bankası iban sorgulama gibi pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz…

İş bankası şifre alma yöntemleri nelerdir?

İş Bankası şifre alma işlemi için iş bankası çeşitli yöntemler sunmaktadır. Bu yöntemlerden sizin için en uygun olanı ile kolayca şifre alabilirsiniz. İş Bankası hesabıma bakmak istiyorum diyen müşteriler aşağıdaki yöntemlerden birisini uygulayarak şifre alabilir ve İş Bankası hesap sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler…

  1. İş Bank resmi web sitesinde “Anında Şifre” sayfasından, istenilen bilgileri girerek şifre alabilirsiniz.
  2. Yöntem olarak İş Bankası ATM’sine giderek şifre edinebilirsiniz.
  3. Telefon Bankacılığı ile de alabilirsiniz.
  4. Eğer bu yöntemleri çeşitli sebeplerden dolayı gerçekleştiremiyorsanız, bizzat şubeye kadar giderek “Geçici Müşteri Şifresi” alabilirsiniz.

Bir diğer kolay yöntem olarak Cep Anahtar yöntemi ile de şifre alabilirsiniz.

Cep Anahtar ile Tek Kullanımlık Şifre Almak

Oldukça kolay bir şekilde şifre edinmenizi sağlayacak, Cep Anahtar yöntemi ile “Tek Kullanımlık Şifre” alabilir ve böylelikle İnternet Şubesi, Telefon Şubesi, İşCep, İşWap ve İşPad uygulamalarının her birisini kullanabilirsiniz. İş bankası şifre alma işlemini çok kolay bir hale getiren bu uygulama, İş Bankası tarafından geliştirilmiş resmi bir akıllı telefon uygulamasıdır.

İş bankası hesabıma bakmak istiyorum dediğinizde şifreye ihtiyaç duyduğunuzda bu uygulamadan kolayca şifre edinebilirsiniz. Cep anahtar uygulaması android uygulama marketinden indirilebilmektedir. Ayrıca cep anahtar İş Bankası kartsız para çekme işlemlerinde de kullanılabiliyor. Bu konuda detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki görsele tıklayınız!

iş bankası kartsız para çekme

İş Bankası kartsız para çekme

Yorum Yapabilirsiniz!