İş Bankası Bankamatik Şifre Alma | Şifre Alma İşlemleri

İş Bankası bankamatik şifre alma işlemi sonucunda geçici şifre edinebilir, edindiğiniz geçici şifre ile bankamatikten hesabınıza giriş yaparak, şifrenizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle kurumun ATM’lerinden İş Bankası bankamatik kartı hesap özeti gibi bilgilerinizi de görebilir ve her türlü bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası bankamatik şifresi nasıl alınır öğrenmek için alt başlıkları incelemenizi öneririz…

İş Bankası Bankamatik Şifresi Alma

İş Bankası bankamatik şifre alma için uygulayabileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemlerden en kolay olanı ise internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı işlemi ile aynı zamanda İş Bankası bankamatik kartı hesap özeti görüntüleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.
İnternet bankacılığını kullanmak için akıllı telefonunuza indirebileceğiniz İşCep uygulamasını kullanabilir yada iş bankası resmi web sitesi üzerinden “bireysel online işlemler” kısmından, internet bankacılığı işlemlerine giriş yapabilirsiniz. Bu işlemler arasında bankamatik kartınızın şifresini belirleyebilmenizi sağlayacak ayarları da görebilir ve böylelikle yeni şifre edinebilirsiniz.
İnternet bankacılığından İş Bankası hesap no öğrenme gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu yöntemi uygulayamıyorsanız, daha farklı yöntemler de var.

İş Bankası Bankamatik Şifresi Nasıl Alınır?

İş Bankası bankamatik şifre alma yönteminin bir diğer kolayı da telefon bankacılığını kullanmaktır. Kurumun çağrı merkezini arayın ve müşteri hizmetleri ile görüşerek, banka kartınız için şifreye ihtiyaç duyduğunuzu belirtin. Böylelikle sizlere verilecek olan geçici şifre ile bankamatiğe giderek kartınızı kullanabilir, İş Bankası bankamatik kartı hesap özeti gibi çeşitli bankacılık işlemlerinizi atmde gerçekleştirebilirsiniz.
Çeşitli nedenlerden dolayı, internete bağlanmak yada telefon ile arama yapmak gibi sorunlar yaşıyorsanız, böyle bir durumda bizzat şubeye kadar giderek yeni şifre edinebilirsiniz. Şubede kartınız için şifreye ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylece edineceğiniz geçici şifre ile ATM’de İş Bankası hesap no öğrenme ve para hareketleri kontrol etme gibi çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artık bankamatik kartınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Sahip olduğunuz İş Bankası banka kartınızın şifresini bilmiyorsanız, unuttuysanız ve bu nedenle İş Bankası hesap no öğrenme gibi işlemleri yerine getirmeniz gerekiyorsa, bu yazımızda nasıl yapacağınıza değineceğiz. Ayrıca İş Bankası hesap sorgulama yapmak isteyenlerde aşağıdaki görsele tıklayarak, İş Bankası Hesap Sorgulama yazısını inceleyebilirler…
iş bankası hesap sorgulama

İş Bankası IBAN Sorgulama

Bir önceki yazımız olan İş Bankası iban sorgulama konusunda, uluslararası IBAN numaranızı nasıl öğrenebileceğinizi anlattık. Bu yazımızda en kolay yöntemlerin hangileri olduğu da paylaşıldı. Yine de iban sorgulama konusunda takıldığınız yerler olursa yorum olarak bize bildirmekten çekinmeyiniz…

1 Yorum

  1. ahmet 09/06/2017

Yorum Yapabilirsiniz!