Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Tüketici kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi olarak bildiğimiz insanların en kolay yoldan kullandığı kredilerde, alışkanlıklar ve uygulamalar değişmeye devam ediyor. Bu konuda gelir beyanı bankalar tarafından dikkatle incelenirken, gelir belgesi kredi almanın en temel argümanı olarak bilinmekteydi. Son dönemde finans kuruluşlarının kredi konusundaki hizmetleri, müşteri olsun veya olmasın kredi çekmek isteyen insanlara avantaj sağlar hale geldi. Peki gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Gelir belgesiz kredi veren banka var mı?

Gelir belgesiz kredi veren banka var mı ? Evet var. Biz burada size, gelir belgesi olmadan kredi veren 10 banka hakkında bilgi vereceğiz. Bu bankalar ve çalışma metotları, insanların bireysel ihtiyaç kredisini daha kolay kullanması konusunda yardımcı olmaktadır.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar şunlardır:

  • Akbank
  • Denizbank
  • Garanti Bankası
  • Vakıfbank
  • Türkiye İş Bankası
  • ING Bank
  • Ziraat Bankası
  • QNB Finansbank
  • HSBC

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2017

Gelir belgesiz kredi veren bankalar çeşitli dönemlerde farklılıklar gösterebilmektedir. Son güncel bilgilere göre, gelir belgesiz kredi veren bankalar 2017 yılı için aşağıda belirtilen bankalardır. 2016 yılında da büyük ölçüde benzerlikler gösterse de, bazen bu bilgilerin değiştiğine de şahit olabiliyoruz.

Akbank gelir belgesiz kredi

Kısa bir SMS başvurusu ile birlikte Akbank gelir belgesiz kredi imkânından anında yaralanabilirsiniz.% 1.39’dan başlayan faizler ve 48 ay vade seçenekleri ile birlikte, Akbank imkânlarından yararlanmayı ihmal etmeyin.

Denizbank gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Denizbank’ta yer alıyor. Finans kuruluşları içerisinde çıkışı ile dikkat çeken bankalardan biri de hiç kuşku yok ki Denizbank. Bireysel ihtiyaç kredilerinde oldukça olumlu sonuçları ortaya koyan banka, oldukça yüksek rakamlarda ihtiyaç kredisi verebilmektedir. %1.55 den başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği, geri ödeme planını daha da kolaylaştırıyor.

Her ne kadar son dönemde parlayış gösteren bir finans kuruluşu olsa da kredi konusundaki imkânları ile birlikte, Denizbank çok özel bir banka olduğunu gösterdi. Özellikle tüketici kredilerinde 48 ay vade seçenekleri bu bankada kullanılıyor. Geri ödeme konusunda kolaylıklar, bununla beraber kredi çeken insanlara avantaj sağlıyor yüzde. Denizbank seçeneklerini mutlaka değerlendirin.

Garanti Bankası gelir belgesiz kredi

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalardan biri de Garanti Bankası. Faiz oranlarını biraz yüksek tutuyor 1.65 gerçekten biraz yüksek gibi görünse de gelir belgesiz bir kredi için ihtiyaç sahiplerine çare olabiliyor.

Vakıfbank gelir belgesiz kredi

Her ne kadar kredi kullandırma konusunda biraz daha tutucu bir banka gibi görünsede Vakıfbank gelir belgesiz krediler konusunda da önemli atılımlar yaptı. %1.75 faiz oranlarıyla 48 ay vade seçenekleri, Vakıfbank hizmet sunumları içerisinde de önemli bir yer tutuyor.

İş Bankası gelir belgesiz kredi

Kolay kredi imkânlarıyla gündeme gelen, gelir belgesiz kredi fırsatları içerisinde sayabileceğimiz köklü bankacılık kuruluşlarından biri de Türkiye İş Bankası.%1.52 faiz oranları 48 ay vade seçenekleri ile birlikte, tüketici kredisi konusunda İş Bankası’nın gelir belgesiz fırsatlarını ve avantajlarını değerlendirmek gerek.

ING Bank gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar listemize ING Bank ile devam ediyoruz. ING Bank, son dönemlerde bankacılık kuruluşları içerisinde ülkemizde sonradan faaliyet gösteren önemli yapılardan biri. Hiç kuşku yok ki dünya genelinde bu bankanın faaliyetlerini çoktan beri görmek mümkündü. Gelir belgesiz kredi konusunda da ING Bank avantajlarını görmek ve değerlendirmek gerek.

Alacağınız kredi de kredi notunuz çok önem arz ediyor. Kredi notunuzun yüksek olması sizin için avantajlı kredi seçenekleri fırsatları sunuyor.

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasına Ziraat Bankası’da katıldı. %1.63 faiz oranları ile birlikte, Ziraat Bankası’nın bireysel ihtiyaç kredilerindeki avantajlarını yakından görün.

QNB Finansbank gelir belgesiz kredi

Finansbank, QNB ile birleştikten sonra kredi konusunda çok cömert bir politika izliyor. Kredi notu düşük olanlara dahi imkân tanıyan QNB Finansbank, gelir belgesiz kredi konusunda da yanınızda olmaya devam ediyor.

Bankanın dijital uygulaması olan Enpara da size yardımcı olabilir.

HSBC gelir belgesiz kredi

%1.45 den başlayan oldukça cazip faiz oranları ile birlikte, bireysel ihtiyaç kredisinde gelir belgesi istemeyen HSBC hizmetinizde.

Gelir belgesiz kredi konusunda seçeneklerin çoğaldığını söyleyebiliriz. Burada önemli hususlardan biri çok düşük olmayan bir kredi notuna sahip olmanızdır. Bazı bankaların ise gayrimenkul teminatı istediğini hatırlatalım. HSBC ile gelir belgesiz kredi veren bankalar listemizin sonuna geldik. Ancak yazımızı sonlandırmıyor ve gelir belgesiz kredi ne kadar alabilirim sorusuyla gelir belgesiz kredi almak uygun mu sorularını yanıtlıyoruz…

gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar

Gelir Belgesiz Kredi ne kadar alabilirim? Gelir belgesiz kredi almak uygun mu?

Hiç kuşkusuz bir kredi çekebilmeniz, kredi tutarının yüksek olması için en önemli faktör aylık gelirinizin olmasıdır. Bankalar kredi verme konusunda cömert olasalar da, gelir belgenizin olmaması durumunda size verecekleri tutar oldukça sınırlı olacaktır.

Diğer yandan, size vereceği kredinin faiz oranı da normal şartlarda alacağınız kredi faizinden daha yüksek olacaktır. Bankalar gelir belgesi istemediklerinde, kendilerini güvenceye almak ve risklerini azaltmak için faizleri yüksek tutarlar.

Yüksek meblağlar da kredi çekebilmek için, sizden çeşitli teminatlar isteyeceklerdir. Ekonomi değeri olan bunlardan birisi de, ev, iş yeri gibi gayrı menkullere konulacak ipotekler olacaktır. Gelirinizin olmaması durumunda, çektiğiniz krediyi geri ödemede zorluklar yaşarsanız banka evinize el koyabilir.

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar 2017

Gelir belgesiz kredi alabileceğiniz şartlar, maaş bordrosu ibraz etmek zorunda kalmadığınız bankalar için de geçerlidir. Yani yukarıdaki yazıda geçen tüm bilgiler, maaş bordrosu olmadan yapacağınız kredi başvurularında da geçerliliğini korumaktadır.